Zaznacz stronę
Tor wyścigowy Ascari i tor kartingowy

Tor Ascari

Dla fanów motoryzacji tor wyścigowy Ascari w okolicach Marbella jest jednym z najważniejszych miejsc jakie można zobaczyć w Hiszpanii. Tor jest położony około 1 godziny 15 minut od miasta Marbella i około 1,5 godziny od Malagi. Tor jest usytuowany w jednym z najpiękniejszych rejonów Andaluzji, blisko okolic parku naturalnego Sierra de las Nieves i miasta Ronda.

Przez fanów motoryzacji jest uznany za jeden z najbardziej widowiskowych na świecie. Jest to najdłuższym torem wyścigowy w Hiszpanii o łącznej długości  5425 metrów. Tor został otwarty w 2003 roku i od tamtej pory jest jedną z większych atrakcji regionu.

Tor Ascari posiada 26 spektakularnych zakrętów 13  prawostronnych i 13 lewostronnych.

Tor oferuje oczywiście korzystanie z własnych pojazdów gdzie przejechanie jednego okrążenia kosztuje od 30 euro do 150 euro za najmocniejsze pojazdy z grupy GT.

Do kompleksu Ascari przynależy dom klubowy i garaż który jest w stanie pomieścić do 450 rajdowych  pojazdów.

Tor Ascari nie jest miejscem zkomercjalizowanym jak wiele tego typu objektów na świecie. Zamysłem jego właściciela Klaasa Zwarta było stworzenie obiektu który zdala od błysków fleszy w naturalnej pięknej scenerii da możliwość realizacji marzeń miłośników motoryzacji. Według nas cel ten został osiągnięty-nawet z nawiązką.

Adres:  Carretera Ronda Campillos, KM30.5, 29400 Ronda, Málaga

Tory kartingowe

Jeśli nie jesteście jeszcze gotowi by wypróbować swoich sił na torze Ascari w autach klasy GT,

jest bardzo prawdopodobne, że zainteresuje Was tor kartingowy w Marbella.

Go Karting Marbella jest miejscem w którym można miło spędzic czas zarówno z rodziną jak i znajomymi czy po prostu zorganizować zawody w kartingu, jest odpowiedni dla wszystkich poziomów zaawansowania.

Adres siedziby : Ave Sierrezuela, Mijas Costa, Malaga, 29649

proponujemy jednak wcześniej skontaktować się przez formularz kontaktowy na stronie Go Karting Marbella by omówić szczegóły http://www.gokartingmarbella.com/contact.html#/

Malaga